Hoe lang wil ik er eigenlijk al één hebben :roll: ?! één jaar, twee jaar …. dat weet Ik niet meer of Ik denk sinds Ik over deze camera in de riview had gelezen. En dat is een goede digitale spiegelreflexcamera (Canon EOS 450D :pict: ). Dit is één van my wishlist. Toen in Keukenhof zag Ik vele mensen lopen met zo’n mooie grote camera om alles op de mooie plaat vast te leggen. Ik zei tegen myn lieve man ‘Ik wil er ook echt één hebben’. Staan ook op my blogpost Woensdag wishlist.
Zoals de titel 2 keren kansen heb Ik hem bijna….

De eerste kans was in 2006. Ik heb myn eigen verdienen gespaard om de digitale spiegelreflexcamera :pict: (Canon EOS 450D) te gaan kopen en Ik kocht toen bijna maar Ik wilde ff wachten tot de geld (oeps, weer over geld
) ook voor sd kaart, de battery kunnen kopen, want Ik tegelijk hebben (ben ongeduldig). Maar….toen…
Ik kreeg slecht nieuws dat myn vader ziek werd en moest direct naar ziekenhuis
(opereren) en dat betekent kost veel geld (sorry weer over geld praten). Zonder twijfel stuurde Ik alles want ziekenhuis kosten is niet goedkoop. Ik dacht toen Ik kan toch weer sparen. Belangrijk is dat my vader snel beter is. Om duidelijk te zijn verkocht myn oude zus ook haar waarde bezitingen voor vader`s ziektekosten. Dus niet alleen van mij.
De tweede kans spaarde Ik weer myn eigen kleine verdienen. Ik wil zo graaaag hebben. My sparen was niet zo veel net als op de eerste kans maar Ik kon wel beetje geduld en verder sparen. Toen wij op vakantie op Kreta in oktober 2008, kreeg Ik sms van my oude zus dat myn vader weer moest naar ziekenhuis (zijn ziekte terug kwam) en dat betekent is weer geld nodig. En weer zonder twijfel stuurde Ik my spaargeld en ook beetje van myn lieve man, dank je wel myn lieve man
Ik heb geen spijt my spaargeld (voor digitale spiegelreflexcamera Canon EOS 450D :pict: ) gestuurd voor myn vaders gezondheid. En natuurlijk myn oude zus en haar man ook meebetaald en ook myn moeder`s spaargeld. Alles wij samen betalen.
Nu is de derde kans, Ik ga weer myn kleine verdienen opnieuw sparen voor digitale spiegelreflexcamera Canon EOS 450D :pict:. Het kost echt mooite om te sparen want you know…! Ik kan niet tegen de sale…sale… en sale.. en nu sale tijd ook nog. Best zwaar maar Ik moet wel omdat Ik wil hem zo graag hebben. Ik weet het niet, Zou de derde keer zou lukken? Geen flauw idee. Ik ga niet fantaseren want meestal loop anders. Dus.. blijf sparen..sparen….en sparen. Nu heb Ik ongeveer vier zero zero al gespaard. You know… ben echt ongeduldig dus Ik zei tegen myn lieve man ‘myn verjaardag cadeau wil Ik nu hebben en misschien kan beetje mij helpen toevoegen’ maar helaas kan myn lieve man op dit moment niet my wensen helpen uitkomen
en dat begrijp Ik dus… toch lekker verder fantaseren als Ik goede baan met leuke salaris, zou Ik niet lang hoeven te wachten. Ik kan meer sparen dan nu en sturen naar myn familie als nodig is zonder moeite en zonder te zeuren op my blogpost.
Sorry dat Ik weer over die woord (snap wat Ik bedoel) weer gebruiken.
Zou deze wens uitkomen dit jaar?! Ik hoop wel! maar Ik denk niet..!
Liefs,
![]()






Online Zonnebrillen 2012







Derde keer goede keer zeker?
Maaike’s last post..Become a designer!
[Translate]
Ik hoop wel
[Translate]
Ja 3X is scheepsrecht toch
.
Goed de folders in de gaten houden, laatst was er ook weer een actie en volgens mij was ie toen het goedkoopste ooit!! Hopelijk heb je snel genoeg geld bij elkaar. Je krijgt er geen spijt van als je hem koopt, wij hebben hem ook en ik wil nooooit weer anders!
Amanda’s last post..Funny Face #2
[Translate]
Ik kan niet wachten tot Ik heb hem, ben erg ongeduldig
[Translate]
3x scheepsrecht
Wel enorm lief dat je je spaargeld naar je vader hebt gestuurd(of het ziekenhuis in dit geval) en je fototoestel op de lange baan hebt gezet.
[Translate]
Ik denk dat je ook zeker zou doen
[Translate]
3e keer is scheepsrecht zeggen ze altijd dus hopelijk komt het uit en heb jij straks een mooie camera :pict:
[Translate]
Ik hoop wel maar Ik denk dat veel tijd nodig om hen te hebben
[Translate]
Zoals die andere meiden al zeiden: 3 keer is scheepsrecht!
En dat vision board heeft misschien wel geholpen bij het zwanger worden, dus waarom niet met deze camera? =) Het zou zomaar kunnen! Ik zou de moed iig niet opgeven
Lieanne’s last post..Mijn geurtjes stash
[Translate]
Dank je wel Lieanne! Ik hoop dit jaar zou uitkomen. Ben echt erb ongeduldig. Ik wil hem :pict:
Dhini’s last post..Zelf verwennen
[Translate]