Gisteren middag waren wij weer thuis aangekomen. Vandaag (zoals belooft) ga Ik er een mini vakantie verslag typen :compy:
Veel lees plezier
Maandag 14.09.09.
Op 14 sept vertrokken wij om 12.05 per auto naar Zeeland-Kamperland. Om precies te zijn naar Roompot Beach Resort. Wij zijn lekker vroeg aangekomen om half 2 want wij hoefde niet in de rij te stand bij de receptie. Wij mogen om drie uur naar onze mini caravan. En dus wij hadden genoeg tijd om wat te drinken en dan naar fiets verhuurd om de fietsen te halen.
Bij de fiets verhuurd kregen wij natuurlijk fietsen (logisch
) maar Ik houd niet van fiets met rem achter uit en dus vroeg voor handrem fiets. Ik kreeg een fiets met handrem maar myn lieve man moest xtra betalen €11.50 :o (schandaal) Ik vind eigenlijk best duur maar myn lieve man vond niet erg als maar het goed en veilig voor mij is (dank je wel myn lieve man
).
Daarna wij fietsten gelijk (wel beetje winderig) naar de haven en strand achter onze roompot. Daar zijn er ook luxe vila`s. Sommige vila`s zijn te koop. Leuk.. voor vakantiehuizen, toch? En er ook klein strandje.
Hieronder my foto`s :pict: van de eerste dag. Net zo veel gemaakt

Dinsdag 15.09.09.
Het was heel echt somber weer, koud en winderig maar wij gingen toch fietsen. Het was niet prettig om te fietsen maar ja… wij betaald duur voor de fietsen vooral de fiets die Ik gebruikte dus toch ff in de koud wind gingen fietsen. Eigenlijk kan Ik echt niet tegen de wind. Ik word moe van. My ogen worden nat (tranen door de wind, my neus loopt en voel myn hele lichaam vol wind). Wij fietsten maar fftjes hoor! Eerst draagde Ik genoeg kleren aan om tegen de koud myn lichaam te beschermen. En vergat niet muts aan.
Verder gingen wij ff lekker naar Tropische zwemparadijs. Daar is lekker warm en myn man heeft ook in de Tukse sauna gezeten. Het was wel best druk in zwemparadijs. En dan terug naar onze mini caravantje.
Woensdag 16.09.09.
De zon scheen en wij gingen naar andere strand in Oost Kapelle. Toen wij daar waren… oh..my God.. Het was heel heel keihard wind en koud genoeg (voor mij). Myn lieve man vond lekker. Hij zei.. hmmm lekker uitgewaaien maar voor mij helemaal niks. Dhini + wind = haat (niet goed combinatie
).
Er was sms van myn schoonouders en wilden op donderdag ons bezoeken. Wat leuk dat ze ons bezoeken en wij konden samen fietsen (onze plan en als mooi weer is).
Voordat naar onze mini caravan terug, gingen wij ff lekker naar Tropische zwemparadijs. Daar is lekker warm en myn man heeft ook in de Tukse sauna gezeten. En dan terug naar onze mini caravantje.
`S avond voelde Ik me grieperig en myn lichaam is vol de wind. En dus masseerde myn lieve man myn lichaam met kajuput oil. `S morgen voelde Ik me nog steeds niet lekker.
Wel hebben een paar foto`s :pict: gemaakt.


Wij reden speciaal naar Renesse om gegrilde scampie`s voor mij te gaan eten maar helaas deze was er niet meer
in deze restaurant. Helaas….voor Dhini! Het restaurant is wel mooi en gezellig (ziet luxe uit) geworden.
Donderdag 17.09.09.
S`morgen voelde Ik me nog steeds grieperig en dus vroeg in de ochtend stuurde myn lieve man sms naar zijn ouder dat Dhini zich niet goed voelde. En het is beter toch dat niet doorgaan met bezoeken want als maar niks doen hier toch ook niks. Helaas …. Dus..voor allemaal!
Het was mooi weer vandaag, de zon scheen, wel nog winderig maar Ik wilde niet in de bed de hele dag liggen en dus ging Ik douchen en zei dat Ik stuk beter was (myn lieve man stuurde sms naar zijn ouders dat Dhini stuk beter voelde maar ze kwamen neit want de tijd is ook al smiddags, sorry Pa+Ma :sorry: ) en dus wij fietste naar Kamperland drop en snel terug want Ik kon niet meer tegen de wind hoewel Ik had 5 kleren aan
(hemdje, t`shirt, gilet, fleece jacket en leer jacket) en natuurlijk muts aan maar toch helpde echt niet zo. En ff naar strand achter dichtbij de haven.
Hieronder zijn de foto`s :pict:

Vrijdag 18.09.09.
Vandaag was de laatste en de zon scheen en niet zo veel wind. Yay..! maar helaas moesten wij onze spullen opruimen en dan naar huis te gaan. De fietsen brachten terug naar fiets verhuurd. Ja… onze vakantie is voorbij is en dan reed richting Dordt maar eerst ff Rosada outlet langs
, ben nog nooit geweest en dus toch kans
Het is wel best leuk outlet winkels. Daar kochte myn lieve man 1 spijkerbroekje en Ik een tasje
Verder kochten Schiesser hemdjes, er was aanbieding voor mannen €5 per stuk en Ik 2 pack voor €18.50.

Wij vonden niet echt goed geslaagd onze vakantie dit jaar (zoals wij wilden). Alles vielen tegen zoals het weer, het eten en Ik las te weinig boek die Ik meegenomen had. Maar verder zijn wij lekker samen doen zoals fietsen, zwemmen en lekker niks doen.
Vinden jullie leuk om te lezen myn mini vakantie verslag?
Ik wens jullie allemaal fijne zaterdag toe.
Liefs,
![]()














zo te zien en te lezen hebben jullie het naar jullie zin gehad!
.-= Eline´s last blog ..WordPress Theme with Tailor Swift =-.
[Translate]
We hebben altijd zin in op vakantie
.-= Dhini´s last blog ..Eid ul-Fitr (Id-ul-Fitr) =-.
[Translate]
Leuk dat je weer terug bent! Wel jammer dat het weer niet echt meewerkte… maar gelukkig ben je er even tussenuit geweest toch?
[Translate]
Ja..lekker ff tussenuit
.-= Dhini´s last blog ..Eid ul-Fitr (Id-ul-Fitr) =-.
[Translate]
Jammer dat het zo hard waaide, maar de vakantie heeft je toch wel goed gedaan toch?
.-= Anouk´s last blog ..Make-up merken =-.
[Translate]
De wind was te hard voor mij maar we hebben iets leuk gehad
.-= Dhini´s last blog ..Eid ul-Fitr (Id-ul-Fitr) =-.
[Translate]
Echt jammer dat het weer zo tegenzat, maar verder was het wel gezellig zo te lezen! Super leuke foto’s allemaal :pict: !
.-= Amanda´s last blog ..Baby visit =-.
[Translate]
Dank je wel Amanda!
.-= Dhini´s last blog ..Eid ul-Fitr (Id-ul-Fitr) =-.
[Translate]
Oeeh het waaide wel erg hard (: maar leuke foto’s.
[Translate]
Dank je wel Chamid!
.-= Dhini´s last blog ..Eid ul-Fitr (Id-ul-Fitr) =-.
[Translate]
Tja het is een eiland, en het zal er altijd hard waaien, bij ons ook altijd…
maar ja
de foto’s zijn erg leuk, echt leuk
gr Elisabeth
[Translate]
Dank je wel Elisabeth!
.-= Dhini´s last blog ..Eid ul-Fitr (Id-ul-Fitr) =-.
[Translate]
Hmz, wat vreemd wat het weer betreft, ik woon namelijk in goes (zeeland) en we hebben de hele week mooi weer gehad hier. Het is wel ongeveer een half uur van kamperland Vandaag was 24 graden hier! Jammer, volgende keer maar naar goes komen, hihi :) Leuke dingen heb je geshopt in rosada.
.-= Daisy´s last blog ..Happy Bday 2 me ! =-.
[Translate]
Oja? Vreemd he dat in Goes mooi weer is. Jammer dat wij niet ff naar Goes stad (centrum natuurlijk) gingen bezoeken.
.-= Dhini´s last blog ..Eid ul-Fitr (Id-ul-Fitr) =-.
[Translate]
Nou, wat jammer dat je het niet zo naar je zin hebt gehad.
Je hebt wel hele mooie foto’s gemaakt!
Je moet ook maar net van die wind houden he, het is iets typisch Nederlands. En vooral aan de kust wil het nog wel eens hard waaien. Volgende keer kom je maar naar Overijssel, ook heel mooi hier! :tongue: En niet zoveel wind! Hihi.
Of zoals onze minister-president zou zeggen: “je hebt het in ieder geval geprobeerd”
.-= Sanne´s last blog ..Bezig met website… =-.
[Translate]
Ja..Ik moet tegen de wind vechten he..! Want in Nederland is vaak harde wind en koud ook nog
.-= Dhini´s last blog ..Eid ul-Fitr (Id-ul-Fitr) =-.
[Translate]
Jammer van de wind.
Maar je hebt mooie fotoos gemaakt.
En je bent er even lekker uit geweest.
[Translate]
Jammer van het weer inderdaad!
Dank je wel Joyce
.-= Dhini´s last blog ..Eid ul-Fitr (Id-ul-Fitr) =-.
[Translate]
Dat is het nadeel om zo laat in het jaar nog in eigen land op vakantie te gaan. Afgelopen week was het inderdaad rotweer, zo ook hier! Beter ga je volgende keer in het voorjaar, of ergens in augustus ofzo. September is dan net te twijfelachtig om er op te gokken. Je had ook geluk kunnen hebben maar helaas.
Toch hoop ik dat je het desondanks het rotte weer toch wel erg gezellig hebt gehad. Je bent toch maar even lekker weggeweest en dat is voor sommigen toch heel wat!
.-= Sharon´s last blog ..Stokje: De 4e van de 4e =-.
[Translate]
Dat klopt Sharon! Je hebt gelijkt
.-= Dhini´s last blog ..Eid ul-Fitr (Id-ul-Fitr) =-.
[Translate]
Jammer dat de vakantie tegenviel. Je hebt iig rust en van je mannetje kunnen genietem
.-= Deirdre´s last blog ..Fotolog 001: Aileen 15-09 =-.
[Translate]
Dat is zeker Deirdre, alleen het weer vond beetje jammer. Verder lekker rust
[Translate]
Mooie foto’s.
Fijn dat je het naar je zin hebt gehad.
En kon je het weer niet laten om te gaan winkelen?
[Translate]
Wauw..Dank je wel Jennifer!
Nee he..! het kan niet laten als er kans en leuke dingen en er is korting.
[Translate]
Leuke foto’s en die tas is goedkoop!
[Translate]
Dank je wel. Ja goedkoope tas en leuk ook
[Translate]