Vandaag deel ik de foto’s die ik de afgelopen week met mijn telefoon heb gemaakt. Wil je meelezen? Klik dan
Maandag, 23 maart
Fiets al gepompt en ik ben klaar om de route bestuderen. Van waar ik woon heb ik naar de bestemming 15 minuten nodig. Prachtig weer maar de wind is koud.
En Djess zit thuis te studeren.
Dinsdag, 24 maart
Studeren en de zon. Pakketje binnen en de inhoud.
Even sporten en ik maak een mask voor weet je maar nooit nodig (hoop niet)
Woensdag, 25 maart
Thuis studeren ging goed. Even snel naar de Lidl. Echt lang geleden dat ik boodschappen gedaan. Er is maar een deurtje open en daar stond iemand om doekje en muntje uitdelen zodat de boodschappenkar zelf kan schoonmaken. Wandelling en natuurlijk met afstand van anderen en de route die wij hebben gelopen is vrij rustig dus het is wel te doen om even te wandelen.
In de tuin heerlijk van de zon genieten en even sporten. Van buurvrouw gekregen. Dank je weel
Donderdag, 26 maart
Ik ben bezig met minimalist challenge. De tend is weer gebruik. Echt nodig aandacht voor mijn voeten.
Gisteren was leuk dus wij hebben weer gedaan.
Vrijdag, 27 maart
De poster is er af en komt er grote poster…bedoel behang. Pakketje
Blije Djess
Zaterdag, 28 maart
Lijm voor behang over. Gelukkig heb ik lege emmertjes
Zondag, 29 maart
Ochtend wandeling..brr koud. Beren achter de raam neerzettenLiefs,
Dhini
Volg mij via Instagram | Facebook | Bloglovin | Youtube | Pinterest | Linkedin | Twitter ?
disclaimer | privacyverklaring.
Samenwerking/collaboration, advertentie en/of winactie organiseren? Dat kan! Ik werk graag samen met merken & bedrijven die bij mij passen. Mail naar dhininl@yahoo.com