Follow:

Inhoud Truly Yours April 2012


Gisteren was Truly yours beauty pakketje binnen maar ik was niet thuis. Vandaag kan ik dus de pakketje openen. Ik ben erg nieuwsgierig naar de inhoud. Jullie ook..kijk dan mee….

Mooi mint kleur box met zwarte strik eromheen. Heel leuk en frisse bokskleur. De binnenkant in de box is met strikjes geprint. Heel erg leuk.


Een kaart met een overzicht van de producten die in de Truly Yours box zitten, met infromatie en prijs van het full size producten. Handig, praktisch en duidelijk. Deze maand zitten er five producten in!

En ik heel blij met inhoud van Truly Yours box April 2012. :yay:

Ik ben gek op miniaturen parfumes en ik verzamel ze ook zelf. Deze maand zit er een Therry Mugler Womanity. De fles is so cute en mooi en de geur is ook heerlijk. Love it..love it. Hoop volgende maand zit er ook een miniaturen parfume bij. Full size 50ML €59

Ik heb goede dingen over deze handcrème gelezen en nu zit hij in Truly Yours box 30ML – €7. Yes! Heel erg blij mee. Eindelijk heb ik hem. Het ruik heerlijk. FullSize 150ML – €19.

Die wil al lang graag proberen en nu zit er een in de box. Ik ben erg benieuwd naar. Super blij dat hij zit er in de box. Het ruikt lekker. Mini flesje 25ML – €14,90. Grote Fles 100ML – €39,90

Aparte lotion. Echt vloeibare lotion. ik noem dit gewoon water. De geur is wel lekker. Maar ik denk dat ik hem niet nodig heb want ik wil niet zo bruin en ook niet nodig. Maar ik ga misschien hem proberen. Full Size 100ML – €19,95

In een doosje zit een natural olive oil soap. Er zijn 2 soorten Dead Sea Mud of Fresh mint (klinkt lekker deze). Mine is Dead Sea Mud, het ruikt gewoon zoals andere olijve zeepjes. Fullsize 100gr – €5,20

Ik ben super blij met inhoud Truly Yours box April 2012. Een paar dingen die in mij wishlist staan, die zijn uitgekomen. :yay:

Ben je ook tevreden (zoals ik) met de inhoud van Truly Yours?

Share
Previous Post Next Post

You may also like