





Pink Gellac Miami Vibe colelctie heeft een hele mooi kleuren. De kleuren wat meer pastel tinten met iets summerproof touch. Met twee dunne laagjes dekken ze goed en mooi. Deze nieuwe kleuren passen bij elke huidtype en het springt van je nagels af. Ik vind alle kleuren mooi, toch heb ik favoriete Surfing blue, florida pink en Key Largo Pruple. De Pink Gellac nagellak is te koop op pinkgellac.nl voor € 15,00 per stuk. Welke is jouw favoriete kleur??
Liefs, Dhini
Volg mij via Instagram | Facebook | Bloglovin | Youtube | Pinterest | Linkedin | Twitter ?
Dit blogpost bevat product(en) dat door bedrijven/merken/webshops is opgestuurd. disclaimer | privacyverklaring. Samenwerking/collaboration, advertentie en/of winactie organiseren? Dat kan! Ik werk graag samen met merken & bedrijven die bij mij passen. Mail naar dhininl@yahoo.com
9 Comments
Ziet er mooi uit, maar dit zijn niet mijn kleuren. Te opvallend
07 August 2019 at 08:22Ik vind Palmbeach Green echt een heel mooi kleurtje! Heerlijk fris en zomerproof.
05 August 2019 at 12:47Ik heb ook drie lakjes uit deze collectie gekregen. Echt fijne lente en zomer kleurtjes, zo tof
03 August 2019 at 20:44Wat leuk dat er zoveel verschillende kleuren zijn in de zachte tinten. Die zijn vast erg leuk voor de zomer!
01 August 2019 at 17:15Wow! Wat een mooie zoete kleurtjes zeg! Ik vind ze echt stuk voor stuk prachtig!
01 August 2019 at 10:30Wat een superleuke kleurtjes! Ik vind ze allemaal mega cute!
01 August 2019 at 08:35wat een super gave kleuren la blijven roze tinten mijn favoriet
31 July 2019 at 20:06Wauw! Wat een prachtige kleurtjes, vind de flesjes ook heel mooi!
31 July 2019 at 16:06Mooi! En je krijgt niet dat ‘type-ex’ effect waar ik altijd zo bang voor ben met ‘solid colours’. Ik vind de groene kleur heel erg mooi.
31 July 2019 at 12:54