Follow:

L’Oréal Glam Bronze La Terra

 photo 2015LorealBronzerLaTerra1aaaaa_zps2y3sw3ji.jpg
Bronzer L’Oréal heeft een zomercollectie met allemaal producten die zorgen voor zo’n kleurtje. Waaronder de L’Oréal Glam Bronze La Terra Bronzer.

 photo 2015LorealBronzerLaTerra1aaaaaa_zpspz0tuf1x.jpg
De bronzer zit in mooie orange glimmende verpakking. De deksel is transparant waardoor je de kleur goed kan zien. Op de achterkant zie je nog wat informaties. Ook vind welke kleur is de bronzer. Handig om te weten natuurlijk, die van mij is kleur 01 Portofino-leggero.

 photo 2015LorealBronzerLaTerra1aaaa_zpssnxoam6b.jpg

 photo 2015LorealBronzerLaTerra1aaa_zpstlbflyya.jpg
De bronzer bevat een subtiele gouden shimmer. De shimmer valt niet op in daglicht, wel in zonlicht en flits. Maar op mijn huid lijkt dat de bronzer mat is. De kleur is wel wat naar de oranje tint op de swatch.

 photo 2015LorealBronzerLaTerra1aaaaaaa_zpsgocarofx.jpg
De structuur is hard. Het is moeilijk om de kleur op mijn gezicht te krijgen daardoor moet ik meerdere laagjes op mijn gezicht aanbrengen.

 photo 2015LorealBronzerLaTerra1aa_zpstvsxijyy.jpg
De bronzer is geschikt niet alleen voor je gezicht maar ook voor je lichaam en dus daarom extra groot en er zit maar liefst 18 gram product in.

L’Oréal Glam Bronze La Terra Bronzer is al verkrijgbaar bij de drogist voor een prijs van €15,99

Fijne dag en geniet ervan!
Dhini

  
Dit artikel bevat product(en) die ik heb ontvangen van een merk of bedrijf.

Share
Previous Post Next Post

You may also like