Follow:

Loreal Infallible 24H-Matte

 photo 3a99d11c-5777-4aab-83a3-a9403d8d619f_zpsp9iz1nem.jpg
Loreal komt er met nieuw faoundation “Loreal Infallible 24H-Matte” die zorgt dat geen glimmen op je gezicht. Ik testte hem en vandaag laat ik jullie wat ik ervan vind


 photo 2015LorealInfallible24aa_zpsrv3jujel.jpg
De foundation zit in een tube met zwart accent en daarop staat rood tekst 24H-matte. De achterkant de tube zie je meer informatie
 photo 2015LorealInfallible24aaab_zpstwdctdav.jpg
De Loreal Infallible 24H-Matte die ik testte is in de kleur Honey – 30, heeft medium texture en dekking hoog en matte effect als eind resultaat.

Wat zei Loreal over Infallible Matte Foundation
Infallible Matte Foundation:
• Makkelijke applicatie, verspreidt soepel over de huid
• Vloeibare emulsie, lichtgewicht textuur
• 1/3 water
• Volgt de gezichtscontouren als een tweede huid

 photo 2015LorealInfallible24aaa_zpsb5l8y8se.jpg
De Ingrediënten

 photo 2015LorealInfallible24aaaa_zpswyxjp2mu.jpg
Op de foto rechterkant : Lipstick/glos – NYC204 | Mascara Maybelline – Big Eyes | Blush – Max Factor 05 Lovely Pink

De foundation is fijn vloeibaar, niet dik en niet dun. Het brengt makkelijk aan met hand, spons of kwastje. Je kunt je favoriete beauty tools gebruiken. Ik gebruik liever met kwastje. De foundation voelt licht op je gezicht dat is pluspunt voor mij persoonlijk. Dekking is een laagje heel goed en de kleur is ok voor mijn huidkleurtje. De eind resultaat breng ik geen poeder, alleen deze foundation. Heel dag heb je geen last van glimmen op je gezicht. Ik vind deze fijn matte foundation die goed zorg dat mijn huid niet glimmen eruitzien.

Loreal Infallible 24H-Matte beschikbaar in zes kleuren en geschikt voor normaal tot vette huid. Prijs € 15,99 en vanaf maart is al verkrijgbaar in de winkels.

 photo dhlove1_zps4115ade4.gif

Share
Previous Post Next Post

You may also like